نوار نسوز چیست؟

مشخصات فنی نوارنسوز
انواع فایبر و سرامیکی و تفلونی و آزبستی و کربن دار
رنگ سفید و مشکی
ابعاد از عرض 1 سانت تا 20 سانت
تولید کننده وارد داتی – واد کننده: نسوز طوس
تحمل دما 200تا 1500
نحوه عرضه متری یا کیلویی

نوار نسوز از جمله محصولاتی است که به دلیل عایق بندی حرارتی مناسبی که دارد می‌تواند برای عایق بندی الکتریکی در کارخانجات مختلف به کار برده شود. نوارهای نسوز از نظر ظاهری تا حد زیادی شبیه پارچه نسوز هستند. نوارهای نسوز از نظر اندازه در سایزهای کمتر از 20 سانتی متر موجود هستند. در ساخت و تولید نوار نسوز از الیاف های مختلفی استفاده می‌شود که برخی از مهم‌ترین و بیشترین الیافی که نوارهای نسوز را با آن تولید می‌کنند شامل الیاف فایبر سرامیک، فایبر گلاس و فایبر آرامید می‌باشند. در قسمت لیست محصولات سایت می توانید به بخش نوار نسوز رفته و با قیمت و انواع مختلف این نوع نوار های نسوز آشنا شوید و در صورت نیاز سفارش خرید خود را از طریق اینترنتی ثبت نمایید.

نوار نسوز چه کاربردی دارد؟

 

کاربردهای نوار نسوز با توجه به جنس الیافی که در آن استفاده شده است می‌تواند متفاوت باشد. جنس الیاف به کار رفته در آن می‌تواند مقاومت حرارتی آن را تعیین کند. اگر بخواهیم از پرکاربردترین نوارهای نسوز نام ببریم می‌توان به نوار نسوز سرامیکی یا نوار نسوز فایبر سرامیک اشاره کرد.

نوار نسوز

از نوارهای نسوز در موارد مختلفی استفاده می‌شود. برای مثال می‌توان در عایق بندی دریچه‌های مختلف، لوله‌های اگزوز، دیگ‌های بخار و … از این نوارها استفاده کرد. بیشترین کاربرد این نوع از نوارها در مواردی است که نیاز به عایق بندی الکتریکی بالایی باشد. چون که نوار نسوز به عنوان یک عایق حرارتی خوب عمل می‌کند می‌توان از آن‌ها در موقع سخت کاری و آبکاری فلزات در صنایع فولاد، در نوار پیچی حرارت زیاد بخار آب و روغن و همچنین برای عایق کاری و آب بندی در کارگاه‌های حرارتی استفاده کرد.

ویدو معرفی و نقد و بررسی نوار نسوز

نوار نسوز از چه ویژگی‌ها وشاخص هایی برخوردار است؟

 

         نوار نسوز در کاهش تولید گاز گلخانه‌ای مؤثر است.

         از آسیب رسیدن به کابل‌ها در مواقع آتش سوزی جلوگیری می‌کند.

         دارای مقاومت سایشی بالایی است.

         برای این که جلوی نارسایی کابل به کابل‌های مجاور را بگیریم می‌توانیم از نوار نسوز استفاده کنیم.

         وقتی که آتش سوزی صورت می‌گیرد در عناصری که از نوار نسوز در آن‌ها استفاده شده است باعث می‌شود که گاز سمی تولید نشود.

         استفاده از این نوع نوارها به دلیل مقاومت الکتریکی بالا بسیار توصیه می‌شود.

         از نظر هدایت حرارتی نوار نسوز قابلیت محدودی دارد و همین امر موجب جلوگیری از گسترش آتش سوزی در کابل‌ها و عناصر مجاور می‌شود.

         از نظر قابلیت کششی و انعطاف پذیری بسیار مطلوب و مناسب است.

         نصب آن به سادگی و آسانی صورت می‌گیرد و همچنین نصابان نیاز نیست که نگران ایمنی آن باشند چون که از ایمنی بالایی برای نصاب‌ها برخوردار است.

         در مقابله با عوامل محیطی مثل گازها، مواد شیمیایی و آب و همچنین ضربه از مقاومت بالایی برخوردار است.

انواع نوار نسوزنوار کدام اند؟

نوار نسوز فایبرگلاس

نوار نسوز فایبرگلاس از الیاف شیشه‌ای ساخته شده است و از مقاومت مکانیکی و حرارتی بسیار خوبی برخوردار بوده است.

از ویژگی‌های برتر نوار نسوز فایبر گلاس این است که دارای مقاومت بالای حرارتی و مکانیکی است و در ساخت نوار فایبرگلاس نسوز از الیاف شیشه استفاده شده است. بیشترین کاربرد نوار فایبر گلاس نسوز در عایق بندی ساختمانی و آب بندی و آب و بخار در ماشین آلات الکتریکیو است.

 نوار نسوز تفلونی

                     

نوار تفلون نسوز که از تترا فلئور اتیلن ساخته شده است در بین سایر نوارهای نسوز از کاربرد بسیار زیادی برخوردار است. عمر این نوع از نوارهای نسوز بسیار بالا است چون که در تولید آن از پلیمر مخصوصی استفاده شده که مقاومت بالایی در برابر سایش دارد.

نوار نسوز سرامیکی

 

همانطور که از نامش پیداست از الیاف سرامیکی ساخته می‌شود و به شکل پارچه بوده و مقاومت مکانیکی نسبتاً مناسبی دارد. از ویژگی‌های برتر نوار نسوز سرامیکی این است که از نظر مقاومت حرارتی دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و می‌تواند دمای ۱۰۵۰ تا 1260 درجه سانتیگراد را تحمل کند.

نوار نسوز ابریشمی

 

زمانی که بخواهند لوله‌هایی که حرارت پایینی دارند را عایق بندی کنند از نوار نصب ابریشمی استفاده می‌کنند. در ساخت و تولید نوار نسوز ابریشمی از الیاف نسوز فایبر گلاس استفاده شده است. علت این که این نوع نوارهای نسوز را نوار ابریشمی می‌نامند این است که جنس نرم و حریری دارند و از ضخامت کمی نیز برخوردار می‌باشند. از جمله مواردی که این نوع از نوارها کاربرد زیادی در آن دارند، می‌توان به مصارف خانگی و ساختمان سازی و همچنین استفاده در صنایع مختلف اشاره کرد.

 

خرید نوار نسوز

نوار نسوز چیست ؟

نوار های نسوز از جمله محصولات مورد استفاده جهت عایق بندی الکتریکی در صنایع گوناگون می باشد . این نوارها در انواع گوناگون با ساختاری متفاوت عرضه می شوند . در تولید نوارهای نسوز عناصری مانند الیاف فایبر گلاس ، فایبر سرامیک ، فایبر آرامید به کار برده می شود که هرکدام دارای کاربرد های فراوانی در صنایع مختلف می باشند . این نوارها به لحاظ ساختاری دارای شباهت زیادی با پارچه های نسوز بوده اما در فاکتورهایی مانند اندازه با یکدیگر متفاوتند . نوارهای نسوز عموماً در عرض های کمتر از 20 سانتیمتر به تولید می رسند .

 

کاربرد نوار نسوز

همانطور که گفته شد نوار های نسوز تولید شده از مواد گوناگون می باشند که با توجه به نوع الیاف به کار رفته در ساختار نوارها ، هرکدام دارای ویژگی هایی متفاوت از دیگریست . تفاوت در میزان مقاومت حرارتی این مواد یکی از وجوه تمایز انواع نوارهاست . با توجه به کارایی این نوارها در صنایع گوناگون می توان گفت نوارهای سرامیکی از جمله رایجترین و کاربردی ترین نوع نوارهای نسوز بشمار می آید . از جمله کاربردهای نوارهای نسوز عبارتند از :

 • کاربرد در آببندی و عایق بندی انواع دریچه ها ، خطوط لوله ، مخازن ، دیگ بخار
 • کاربرد در عایق بندی لوله های اگزوز به عنوان عایق حرارتی جهت ممانعت از حدر رفتن گرما و نوعی محافظ از ابزاری که با اگزوز برخورد دارند
 • کاربرد در سخت کاری و آبکاری فلزات در صنعت فولاد
 • آببندی و عایق بندی لوله های حرارت بخار ، آب و روغن و…

ویژگی های نوار نسوز

 • مقاومت الکتریکی بالا از جمله ویژگی های نوارهای نسوز محسوب می شود .
 • دارای قابلیت جلوگیری از انتشار آتش و ممانعت از آسیب رسیدن به کابل ها
 • قابلیت انتقال حرارتی بسیار پایین
 • انعطاف پذیری و استحکام کششی بسیار بالا
 • بالا بردن مقاومت در برابر سایش

جهت دانلود توضیحات نوار نسوز به صورت فایل pdf اینجا کلیک کنید

آپدیت 1400/8/12

نوار نسوز نوعی نوار انعطاف پذیر و مقاوم در برابر حرارت است که از کامپوزیت اکسید آلومینیوم و الیاف سرامیک تولید می‌شود. استفاده از سرامیک در این نوارها منجر به ایجاد ویژگی‌های خاصی مثل استحکام، دوام، انعطاف پذیری و همچنین تطبیق پذیری مد نظر صنایع مختلف می‌شود. این نوار قابلیت دارد تا 1500 درجه سانتی گراد حرارت را تحمل کند و هیچ آسیبی نبیند؛ این حرارت بسیاری از فلزات را کاملاً ذوب می‌کند. علاوه بر سرامیک فایبرگلس و آرامید (کِولار) نیز ممکن است در ساخت نوار نسوز به کار برده شوند.

اما ماده‌ای که باعث مقاومت حرارتی نوارنسوز می‌شود، سرامیک نیست. اکسید آلومینیومی که در این محصول به کار می‌رود باعث می‌شود در برابر  حرارت و بسیاری از مواد مثل روغن‌های داغ و فولاد ذوب شده مقاوم باشد. البته نوار نسوز شباهت زیادی با پارچه نسوز دارد اما اختلاف آن با این محصول این است که نوار عرض بسیار کمتری نسبت به پارچه دارد اما پارچه با هر عرضی قابل تولید است.

نکته جالب در مورد نوار نسوز این است که بعد از خرید این نوارها جنس بسیار سختی دارند و برای اینکه بتوان از انعطاف آنها نیز استفاده کرد باید آن را به مقداری آب آغشته کنید. بعد از اینکه نوار خشک شد، مقاومت و دوام آن چندین برابر می‌شود و ظاهر بهتری نیز دارد.پس از این کار نوار قابل استفاده خواهد بود و می‌توان از آن برای عایق بندی و پیچیدن به دور اجسام استفاده کرد.

انواع نوار نسوز و کاربردهایشان

نوارهای نسوز در انواع مختلفی مثل فایبرگلس، کولار، ابریشمی، تفلون، تفلون چسبدار، کربن، آزبست، روکش آلومینیوم و … تولید می‌شود که هر کدام از آنها کاربرد خاص خود را دارند. به طور کلی از میان کاربردهای مختلف نوار نسوز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تولید واشرهایی با مقاومت حرارتی و سایشی بالا
 • حفاظت از وسایل مختلف در برابر حرارت
 • عایق بندی انواع تجهیزات صنعتی مثل دیگ بخار
 • کاهش سطح آسیب و گسترش شعله در آتش سوزی با محافظت از وسایل حساسی مثل سیم برق
 • جلوگیری از تولید دود و گازهای سمی ناشی از آتش
 • جلوگیری از پیشرفت نارسایی در یک کابل به کابل‌های دیگر
 • پوشش لوله و مدارهایی که نیاز به تحمل دمای بالایی دارند
 • عایق بندی انواع اجاق و کوره صنعتی
 • تقویت سازه‌های کامپوزیتی
 • عایق بندی لوازم الکتریکی موجود در منزل یا کارخانه

مزایای نوار نسوز در آپدیت جدید

نوار نسوز کاربردهای زیادی دارد اما محمصولات دیگری نیز هستند که ممکن است این کاربردها را داشته باشند. از این رو در ادامه مزایای این محصول نسبت به سایر محصولات را بررسی می‌کنیم:

 • استحکام و دوام بالا حتی در صورت خام بودن
 • امکان بکارگیری هر مقدار در بخش مد نظر
 • کاهش آسیب به وسایل صنعتی و کاهش زمان تعمیر آنها
 • مقاومت شیمیایی عالی در مقابل مواد شیمیایی (به خصوص در دمای بالا)
 • امکان حمل و نقل آسان
 • حداقل هدایت حرارتی
 • مقاومت الکتریکی مناسب
 • مقاومت کششی و سایشی مناسب
 • سهولت در استفاده
 • انعطاف‌پذیری

برای کسب اطلاعات بیشتر یا سفارش محصولات، لطفاً با شماره تماس درج شده در بخش تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

آپدیت 14 فروردین 1401

نوار نسوز دقیقا  چیست؟

نوار نسوز چیست؟

نوار نسوز تشکیل شده از کامپوزیت هایی است که با الیفا سرامیکی تولید و به بازار عرضه شده است. نواز نسوز با قابلیت انعطلاف پذیری بالا، یکی از محصولات پر کاربرد در صنایع به شمار می اید.

این نوارها تا از نظر طاهری بسیار مشابه پارچه های نسوز هستند که تفاوتشان در سایزهای تولیدی است که عموماً عرض نوارهای نسوز کمتر از 20 سانتی متر خواهد بود.

نوارهای نسوز به واسطه مقاومتی که در عایق بندی در برابر حرارت دارد می تواند مورد استفاده کارخانجات و صنایع به منظور عایق بندی الکتریکی استفاده شود.

این محصول از الیاف فایبر شیشه، سرامیک و آرامید ساخته شده اند که عایق مقاومی در برابر حرارت به شمار می آید و برای عایق بندی حرارتی و الکتریکی بسیار مناسب است.

خرید نوار نسوز

خرید نوار نسوز ، به عنوان محصولی کاربردی در صنایع می تواند نیاز شما را به خوبی براورده سازد. این محصول عایق بسیار کاربردی در برابر جریان برق و دمای بالا و حرارت زیاد خواهد بود.

نسوز طوس با ارائه نوار نسوز و انواع نوارهای نسوز کاربردی، همراهی مطمئن برای شما بوده و این محصول را با کیفیتی عالی و مقاوم به شما عرضه می نماید.

نوار نسوز ارائه شده توسط نسوز طوس، مناسب با نوع نیاز و جنس کار شما به فروش می رسد تا مشتریان عزیز را با رسلیقه ای همراهی نماید.

نوار نسوز  را در سایت نسوز طوس  به راحتی و بدون هیچ واسطه ای می توانید تهیه نمود. این محصول پرطرفدار را می توانید با اطمینان  و با کیفیت بالا از سایت نسوز طوس  خریداری نمایید.

در نسوز طوس علاوه بر نوار نسوز ، محصولاتی مانند چسب مقاوم در برابر آب جوش، انواع چسب نسوز فلز، نخ نسوز، پنبه نسوز، پارچه های نسوز را خریداری نمایید.

فروشگاه نسوز طوس، نوار نسوز  را در سایز هایمورد نظر شما و با کیفیتی مرغوب به شما عرضه نموده و روش های خرید را برای مشتریان عزیز بسیار اسان نموده است.

این ورق نوار نسوز  ارائه شده توسط نسوز طوس، دارای ضمانت و گارانتی بوده تا شما با خیال آسوده محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

قیمت خرید نوار نسوز

قیمت خرید نوار نسوز  

یکی از موارد مهمی که در حین خرید نوار نسوز  باید در نظر داشت این است محصولی با کیفیت را با قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایید تا در حین استفاده، ایمنی بالایی  را دریافت نمایید.

به همین جهت دقت نمایید که نوار نسوز بی کیفیت و با قیمت پایین خریداری نکنید تا ایمنی خود و کارتان را به خطر بیاندازید.

فروش نوار نسوز عرضه شده در نسوز طوس، دارای کیفیت بی نظیر بوده و از نظر قیمت در برابر سایر رقبا، بسیار مناسب  بوده و ایمنی کار شما را تضمین می نماید.

نسوز طوس، بعنوان یک شرکت موفق، نوار نسوز  را قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه به مشتریان عزیز ارائه می دهد که از نظر کیفیت بسیار مرغوب و مناسب است.

برای این شرکت رضایت مشتریان در اولویت قرار دارد. تمامی محصولات تضمین شده و با قیمتی مناسب به فروش
میرود که لیست قیمت ها در سایت نیز قابل مشاهده است.

قبل از سفارش نوع نوار نسوز خود را بررسی نموده و بر اساس میزان چسبندگی، مقاومت و کیفیت آن را خریداری نمایید.

ویژگی‌های نوار نسوز

نوار نسوز و انواع این محصول هر کدام بسته به نوع الیاف بکار برده شده و ابعاد آن، دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که در زیر به برخی از آنها اشاره می نماییم.

نوار نسوز قابل فروش در نسوز طوس، از محصولاتی مقاوم، با کیفیت و با دوام و انعطاف پذیر بوده و در دماهایی مانند ۱۳۰۰ درجه سانتی گراد قابل استفاده هستند.

آلومنیای بالای بکار برده شده در نواز نسوز، این محصول را در برابر مواد شیمیایی و نفتی مقاوم نموده و در برابر آب و حرارت بالا آسیب پذیر نخواهد بود.

نوار های نسوز را بعنوان یک محافظ در برابر حرارت بالا می شناسند که دارای وزن بسیار سبکی هستند و در مشاغلی مانند مشاغل نظامی و دفاعی، فضایی، الکترونیک و خودرو استفاده می شود.

این محصول به عنوان مانعی برای گسترده شدن آتش و  محافظی برای کابل ها به شمار می آید و از تولید گاز گلخانه ای جلوگیری می نماید.

نواز نسوز گازها و مواد سمی منتشر شده در اثر اتش را کم می کند و مانع گسترش آتش به کابلهای مجاور می گردد.

این نوارهای نسوز در برابر سایش بسیار مقاوم هستند و قدرت کششی بالایی را در بر میگیرند.

در برابر نیروی برق و جریان الکتریسیته بسیار مقاوم بوده و کاملاً انعطاف پذیر هستند. از این محصول می توانید به راحتی اسفاده نمایید.

نوارهای نسوز در ابعاد مختلفی مانند ۰.۵ تا ۳ میلی متر تولید می شوند و عرض این نوار از ۲۰ تا ۵۰ میلی متر متغیر است.

کاربردهای نوار نسوز  

نوار نسوز ، دارای کاربردهای متنوعی بوده است که می توان به برخی از انها اشاره نمود.

کاربرد های نوار نسوز

نوارهای نسوز انتخابی مناسب برای عایق بندی حرارتی و الکتریکی بوده که بسیار محصولی کاربردی و مفید به شمار می آید و نوار نسوز سرامیکی از پر کاربردترین آنها به شمار می آید.

از دیگر خواص این نوارهای نسوز، آب بندی و عایق بندی دیگ های بخار و خطوط لوله بوده و نیز برای عایق کردن اگزوز برای کاهش اتلاف انرژی و گرما نیز مناسب هستند.

انواع نواز نسوز

در اینجا به سه نوع از نوازهای نسوز اشاره می نماییم که شامل نوار نسوز سرامیکی، نوار نسوز فایبرگلاس و نوار نسوز دیگ بخار خواهد شد.

نوار نسوز سرامیکی

این نواز نسوز سرامیکی از الیفا سرامیکی تولید شده اند که شبیه پارچه بوده و مقاومت بالایی نیز برخودار است.

نوار های نسوز سرامیکی دسته ای از عایق های سرامیکی است که در دمای 1250 درجه سانتی گراد بسیار مقاوم بوده و قابل استعال نخواهد بود.

نوار نسوز سرامیکی، دارای استحکام و مقاومت بسیار خوبی است و در برابر شوک حرارتی و سایش از بین نمیرود. این محصول دارای انعطاف پذیری بالایی است و به واسطه وزن کم خود به آسانی قابل نصب شدن بوده  ایمنی بالایی را فراهم می کند.

نوار نسوز سرامیکی

برخی از کاربردهای نوار نسوز سرامیکی شامل عایق بندی در لوله ها، مخازن صنعتی بوده و برای تهیه لباس های نسوزبسیار مناسب هستند. این محصول به واسطه مقاومت بالا در برابر حرارت، قابل استفاده در صنایع پتروشیمی و مخازن نفتی است.

نوار نسوز سرامیکی نیز به دو مدل سیم دار و ساده تقسیم می شود که تولید شده در عرض های سه ، پنج ، هفت و ده سانتیمتر است و صخامتی برابر با یک و نیم و سه میلیمتری دارد .

نوار نسوز فایبرگلاس

نوار نسوز فایبرگلاس تولید شده از الیاف شیشه ای که دارای مقاومت بالایی خواهد بود.

از نوار نسوز فایبرگلاس در عایق کاری های لوله و تاسیسات ساختمان و ماشین آلات برقی استفاده می شود و در آب بندی دیگ بخار نیز کاربر دارد.

این محصول حرارت را از 450 تا 600 درجه در خود دارد. نوار نسوز فایبر گلاس را با نام های نوار برزنتی، نوارنقاله و نوار نسوز الیاف شیشه می شناسند.

آپدیت 12 تیرماه 1401

اهمیت نوار نسوز

 • اهمیت استفاده از نوار نسوز در صنایع نفتی

نوار نسوز قابل استفاده در صنایعی مانند نفت و گاز، برق و فلزت است که در آن کار با دماهای بالا انجام می گیرد. بنابراین این محصول از اهمیت ویژه ای در ایجاد ایمنی و افزایش کیفیت کار برخوردار است.

یکی از جنبه ای اهمیت نوار نسوز، استفاده در نصعت نفت است که بسیاری از تولیدات موجود در جهان با پایه اصلی نفت است که بدون وجود نفت بسیاری از تولیدات نیز شکل نمی گیرند. بسیاری از تولیدات امروزه به نفت وابسته است و یکی از مهم ترین مواد اولیه در این صنعت همین نوار نسوز است که اگر وجود نداشته باشد خط تولید محصولاتی مانند پوشاک، پارچه، دارو، خودرو و لوازم ورزشی و مانند اینها متوقف می شوند.

 • اهمیت استفاده از نوار نسوز در صنایع فلزی و غذایی

نوار نسوز نه تنها در صنایع نفتی، بلکه در صنایع فلزی و تولید فلزات اساسی نیز اهمیت بالایی دارند. نوار نسوز یکی از مواد اولیه و اساسی در تولید این فلزات به شمار می آیند. در صنایع غذایی نیز از نوار نسوز به عنوان پایه اصلی تشکیل دهنده این ظروف استفاده می شود.

 • اهمیت استفاده از نوار نسوز در صنعت کامپیوتر و لوازم خانگی

نوار نسوز یکی از مهم ترین مواد تشکیل دهنده در صنعت ساخت کامپیوتر و لوازم خانگی است زیرا توان حرارتی بالایی داشته و در برابر سایش، الکتریسیته و حرارت مقاومت و دوام بالایی دارند.  نوار نسوز به قدری اهمیت دارد که می توان گفت نبود نوار نسوز قطعا و به طور حتم روند تولید را در صنایع مختل نموده و در تامین نیازهای انسانی اختلال ایجاد
می شود.

 • اهمیت نوار نسوز در محیط زیست

نوار نسوز علاوه بر موارد فوق از جنبه زیست محیطی نیز اهمیت بالایی دارد. قبل از اختراع نوار نسوز، در صنایع از آزبست استفاده می شد که بسیار خطرناک بوده و به محیط زیست و انسان آسیب های شدیدیی وارد می ساخت اما بعدها با تولید نوار نسوز، از این آسیب جبران ناپذیر جلوگیری شد و بسیاری از صنعت گران به این محصول روی آوردند.

17 دیدگاه

 • سلام
  با تشکر از کیفیت خوب تبلیغ و معرفی محصولاتی که تولید میکنید؛ فقط پیشنهاد دارم برای معرفی و شناخت محصولات خود امکان خرید جزئی و اینترنتی را فراهم نمایید؛ زیرا ضرورت دارد محصولات نسوز شما یا هر محصول یا کالایی از نزدیک و با لمس کردن و مقایسه کردن با محصولات مشابه در مورد آن تصمیم گیری شود. – تشکر

  • سلام موجود برای کدوم شهر میخواهید ارسال بشه
   جهت دریافت پیش فاکتور نوار نسوز با شماره 09121452094 در واتساپ ارتباط بگیرید

  • با سلام بله می تونید استفاده کنید برای سفارش نوار نسوز ازبست هم میتونید با شماره 09121452094 تماس بگیرید

  • با عرض سلام
   ضخامت .13 و .25 صدم موجود می باشد
   جهت سفارش با شماره 09121452094 تماس بگیرید

  • با عرض سلام ضخامت های .13 و .25 صدم نوار نسوز فایبر فلون موجود است به صورت متری هم عرضه می شود برای سفارش با شماره 09121452094 از طریق تلفن یا واتساپ در تماس باشید

  • با سلام به دلیل نوسان نرخ ارز قیمت ها متفاوت است برای دریافت قیمت به روز و پیش فاکتور با شماره 09121452094 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<