فیبر نخ دار

فیبر نخ دار چیست؟

فیبر نخ دار یکی از بهترین و پرکاربردترین فیبرهایی است که وجود دارد.  به نوعی این محصول جزء فیبرهای صنعتی به شمار می‌آید. از طرفی در ساخت این فیبر ها از موادی همچون الیاف کتان ریزبافت و رزین فنولیک استفاده شده است. از جمله ویژگی ها و قابلیت های  این فیبرها می‌توان مواردی چون پانچ کاری، تراشکاری ،مقاومت الکتریکی و مقاومت در برابر هرگونه نیروی سایشی و غیره را نام برد.

 فیبر نخ دار از جمله فیبر های پرکاربردی است که در صنعت های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در سایز های۰.۵ تا ۳۰۰ میلی متر تولید و به بازار عرضه می‌شود. با توجه به نیاز صنایع مورد نظر خود می توانید هر سایزی که مد نظر شما است را از فروشگاه ما سفارش دهید . برای سفارش محصول کافی است به بخش فروش محصول رفته و سفارش خود را ثبت نمایید.

مقاومت فیبر نخ دار 

ورق فیبر نخ دار در فشاری حدود ۲۰۰  می‌تواند از خود مقاومت بسیار بالایی نشان دهد. فیبر نخ دار از جمله کامپوزیت هایی است که از خواص مکانیکی بسیار بالایی برخوردار می باشد و از قابلیت های اساسی آن این است که می‌توان آن را به راحتی تراشکاری و ماشین کاری کرد همچنین، به واسطه داشتن چنین قابلیت‌هایی از جایگاه ویژه و منحصر به فردی در صنعت برخوردار است.

 این ورق ها در دو اندازه نازک و ضخیم تولید و عرضه می‌شوند که نوع نازک آن درصنایع  های الکتریکی بسیار پرکاربرد است.  نوع ضخیم این ورق ها در ساخت قرقره و چرخ دنده و واشر و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *