Refractory silicone hose

جهت سفارش شیلنگ سیلیکون با شماره ۰۹۱۲۱۴۵۲۰۹۴ در تماس باشید

شیلنگ سیلیکونی نسوز چیست؟

شیلنگ سیلیکونی نسوز از جمله محصولاتی است که به صورت صد در صد استاندارد با استفاده از موادی درجه یک ساخته می شود. همین امر موجب خواهد شد تا بالا بودن کیفیت این محصول، اطمینان لازم را نیز برای خریداران ایجاد نماید.

رنگ آن ها عموما طبیعی بوده و عدم استفاده از مواد شیمیایی در تولید آن ها نیز موجب شده تا هیچ گونه بو و مزه ای نیز نداشته باشند. رنگ های طبیعی این شیلنگ سفید یا شیری است.

ویژگی شیلنگ سیلیکونی نسوز:

ویژگی شاخص و مهمی که شیلنگ سیلیکونی نسوز را از دیگر نمونه های پلاستیکی جدا می نماید، مقاومت بالا در برابر کشش و پارگی است. به صورتی که این محصول عموما در آزمایشات ابتدایی نیز جهت تولید عمده، مقاومت بسیار خوبی را در برابر پارگی خواهد داشت.

استفاده از موادی درجه یک در روند تولید شیلنگ های سیلیکونی، بستر کاربردی این محصولات را تا حد قابل توجهی افزایش داده است. به گونه ای که امروزه برای به کار گیری این محصولات در صنایع مختلف، افراد بامحدودیتی رو به رو نخواهند بود.

کاربرد شیلنگ سیلیکونی :

تولید در دما بالا یکی دیگر از امتیاز هایی است که شیلنگ سیلیکونی نسوز را مقاوم در برابر آلودگی و میکروب ها قرار خواهد داد، تا بدین واسطه به کار گیری این شیلنگ ها در صنایع پزشکی به سادگی امکان پذیر گردد.

مقاومت بسیار محسوس در برابر اشعه های منعکس شده از جمله اشعه بنفش، یکی دیگر از موضوعاتی است که اشاره به آن الزامی است. هم چنین شیلنگ های نشوز سیلیکونی در موارد متعددی از جمله محور های ذیل به صورت کلی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • شیردوشی صنعتی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع پزشکی
 • صنایع بهداشتی و غذایی
 • استفاده در تولید قلیان به صورت صنعتی
 • صنایع خودروسازی

در صورتی که روند تولید شیلنگ سیلیکونی نسوز به صورت ویژه و با استفاده از فرمولاسیون هایی خاص آغاز شده باشد، این محصول قدرت مقاومت در دمای منفی ۹۰ درجه سانتیگراد را نیز خواهد داشت.

آپدیت ۱۲ بهمن ۱۳۹۹

شیلنگ سیلیکونی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

شیلنگ سیلیکونی را می توانید در انواع گوناگونی در بازارهای ایران مشاهده کنید و ان را با قیمت های مختلفی خریداری کنید. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

شیلنگ سیلیکونی چیست؟

شیلنگ سیلیکونی را می توانید در موارد زیادی کاربرد آن را مشاهده کنید که چند نمونه از آن ها را برایتان نام می بریم: صنایع پزشکی، صنایع آزمایشگاهی، صنایع غذایی، انتقال سیالات و وکیوم.

همانطور که از نام این محصول پیداست می توانید متوجه آن شوید که این محصول از سیلیکون خالص تهیه و تولید می شود. این شیلنگ های سیلیکونی مقاومت های بالایی دارند و در برابر فشار های زیاد و پارگی مقاومت خوبی را دارا می باشند. این محصول با کیفیت قابلیت های زیادی دارد و در صنایع مختلفی از آن استفاده می شود. شما هر چقودر که از این شیلنگ را نیاز داشته باشید می توانید به راحتی آن را برش داده و از آن استفاده کنید.

شیلنگ سیلیکونی چه ویژگی هایی دارد؟

 • مقاومتشان در برابر دماهای بالا و پایین بسیار خوب می باشد.
 • در برابر پاره شدن و ترکیدن لوله مقومت بالایی دارند.
 • در برابر اشعه ماوراء بنفش بسیار مقتوم می باشند.
 • در طی استفاده طولانی از این محصول تغییر شکل نمی دهد و از انعطاف بالایی برخوردار می باشند.
 • این محصول علاوه بر کیفیت بالایی که دارد جنس آن بسیار سخت می باشد و شکننده نیست.
 • خاصیت خمیدگی بالایی دارد و برای مکان هایی که دسترسی به آن ها سخت می باشد مناسب است.
 • برای کارکردن با فشار پایین مناسب می باشد.
 • در برابر بیشتر موادهای شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.
 • شما می توانید با خیالی آسوده از این شیلنگ در صنایع پزشکی و غذایی استفاده کنید زیرا هیچگونه جذب مایعات و آلودگی ندارد.
 • این شیلنگ سیلیکونی ضد شعله می باشد.
 • شیلنگ سیلیکونی از لوله ها نرم تر می باشد.
 • این محصول در برابر اکسیداسیو مقامت بالایی دارد.

ابعاد شیلنگ سیلیکونی نسوز

شیلنگ های سیلیکونی هم مانند هر محصول دیگری دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی هستند تا بتوانند نیاز صنایع را بر طرف نمایند . این تفاوت ابعاد در چند فاکتور مختلف همانند ضخامت، قطر دهانه و طول  دیده می شود . شما می بایست قبل از خرید شیلنگ سیلیکونی نسوز نیاز خود را شناسایی و سپس بر اساس آن اقدام به خرید نمایید . رایج ترین طول ها ۱٫۵ تا ۲ متر می باشد . از طرفی ابعاد داخلی هم بر اساس گوشته و قظر سوراخ داخلی بیان می شود . برای مثال وقتی می گویند قطر یک شیلنگ ۱۲-۹ میلی متر می باشد یعنی قطر کلی شیلنگ (گوشته و سوراخ ) ۱۲ میلی متر و قطر سوراخ ۹ میلی متر می باشد . لازم به ذکر است که ابعاد متناسب با نیاز انتخاب می شود و هر اندازه که قطر سوراخ بزرگتر باشد، انتقال مواد ساده تر خواهد بود . اما سوراخ هایی با قطر کمتر سبب می شود تا فشار و سرعت انتقال افزایش یابد .

فروش شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکونی از آن دسته از محصولاتی می باشد که نیاز به بازاریابی دارد و دلیل این موضوع هم می تواند این باشد که این محصول، یک محصول تخصصی می باشد. افرادی که فروش شیلنگ سیلیکونی را بر عهده دارند باید با موضوعاتی مانند پلاستیک و … سر و کار داشته باشند تا بتوانند این محصول را به به نحو احسنت بفروشند. شیلنگ سیلیکونی به دلیل اینکه انواع مختلفی دارد فروش سخت تری هم دارد.

درباره قیمت شیلنگ سیلیکونی

از آنجایی که این شیلنگ در انواع مختلفی می باشند در این صورت از قیمت های مختلفی هم برخوردار هستند. این شیلنگ ها در اندازه های گوناگون تولید می شوند و هرچه این شیلنگ ادازه ی بزرگ تری داشته باشد در قیمت آن تاثیر دارد. همانطور که شما عزیزان می دانید هر چه قدر که محصول از جنس بهتری برخوردار باشند قیمت آن به نسبت بالاتر می رود و آن محصول با کیفیت تر می باشد. بیشتر عواملی که بر روی قیمت این شیلنگ تاثیر دارند قطر داخلی و خارجی این محصول می باشد. نکته بعدی در قیت این محصول شفافیت آن می باشد. هر جه شفاف تر باشند هزینه آن بیشتر می شود.

آپدیت ۱۹ بهمن ۱۳۹۹

سیلیکون نسوز

خرید اینترنتی شیلنگ سیلیکونیشیلنگ سیلیکونی اصفهانشیلنگ سیلیکونی داروییشیلنگ سیلیکونی مشهدشیلنگ سیلیکونی مواد غذاییشیلنگ نسوز صنعتیلوله سیلیکونی پزشکیمشخصات شیلنگ سیلیکونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *