شیلنگ سیلیکونی نسوز

جهت سفارش شیلنگ سیلیکون با شماره ۰۹۱۲۱۴۵۲۰۹۴ در تماس باشید

شیلنگ سیلیکونی نسوز چیست؟

شیلنگ سیلیکونی نسوز از جمله محصولاتی است که به صورت صد در صد استاندارد با استفاده از موادی درجه یک ساخته می شود. همین امر موجب خواهد شد تا بالا بودن کیفیت این محصول، اطمینان لازم را نیز برای خریداران ایجاد نماید.

رنگ آن ها عموما طبیعی بوده و عدم استفاده از مواد شیمیایی در تولید آن ها نیز موجب شده تا هیچ گونه بو و مزه ای نیز نداشته باشند. رنگ های طبیعی این شیلنگ سفید یا شیری است.

ویدیو بررسی شیلنگ سیلیکونی

ویژگی شیلنگ سیلیکونی نسوز:

ویژگی شاخص و مهمی که شیلنگ سیلیکونی نسوز را از دیگر نمونه های پلاستیکی جدا می نماید، مقاومت بالا در برابر کشش و پارگی است. به صورتی که این محصول عموما در آزمایشات ابتدایی نیز جهت تولید عمده، مقاومت بسیار خوبی را در برابر پارگی خواهد داشت.

استفاده از موادی درجه یک در روند تولید شیلنگ های سیلیکونی، بستر کاربردی این محصولات را تا حد قابل توجهی افزایش داده است. به گونه ای که امروزه برای به کار گیری این محصولات در صنایع مختلف، افراد بامحدودیتی رو به رو نخواهند بود.

کاربرد شیلنگ سیلیکونی :

تولید در دما بالا یکی دیگر از امتیاز هایی است که شیلنگ سیلیکونی نسوز را مقاوم در برابر آلودگی و میکروب ها قرار خواهد داد، تا بدین واسطه به کار گیری این شیلنگ ها در صنایع پزشکی به سادگی امکان پذیر گردد.

مقاومت بسیار محسوس در برابر اشعه های منعکس شده از جمله اشعه بنفش، یکی دیگر از موضوعاتی است که اشاره به آن الزامی است. هم چنین شیلنگ های نشوز سیلیکونی در موارد متعددی از جمله محور های ذیل به صورت کلی مورد استفاده قرار می گیرند.

 • شیردوشی صنعتی
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع پزشکی
 • صنایع بهداشتی و غذایی
 • استفاده در تولید قلیان به صورت صنعتی
 • صنایع خودروسازی

در صورتی که روند تولید شیلنگ سیلیکونی نسوز به صورت ویژه و با استفاده از فرمولاسیون هایی خاص آغاز شده باشد، این محصول قدرت مقاومت در دمای منفی ۹۰ درجه سانتیگراد را نیز خواهد داشت.

آپدیت ۱۲ بهمن ۱۳۹۹

شیلنگ سیلیکونی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

شیلنگ سیلیکونی را می توانید در انواع گوناگونی در بازارهای ایران مشاهده کنید و ان را با قیمت های مختلفی خریداری کنید. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

شیلنگ سیلیکونی چیست؟

شیلنگ سیلیکونی را می توانید در موارد زیادی کاربرد آن را مشاهده کنید که چند نمونه از آن ها را برایتان نام می بریم: صنایع پزشکی، صنایع آزمایشگاهی، صنایع غذایی، انتقال سیالات و وکیوم.

همانطور که از نام این محصول پیداست می توانید متوجه آن شوید که این محصول از سیلیکون خالص تهیه و تولید می شود. این شیلنگ های سیلیکونی مقاومت های بالایی دارند و در برابر فشار های زیاد و پارگی مقاومت خوبی را دارا می باشند. این محصول با کیفیت قابلیت های زیادی دارد و در صنایع مختلفی از آن استفاده می شود. شما هر چقودر که از این شیلنگ را نیاز داشته باشید می توانید به راحتی آن را برش داده و از آن استفاده کنید.

شیلنگ سیلیکونی چه ویژگی هایی دارد؟

 • مقاومتشان در برابر دماهای بالا و پایین بسیار خوب می باشد.
 • در برابر پاره شدن و ترکیدن لوله مقومت بالایی دارند.
 • در برابر اشعه ماوراء بنفش بسیار مقتوم می باشند.
 • در طی استفاده طولانی از این محصول تغییر شکل نمی دهد و از انعطاف بالایی برخوردار می باشند.
 • این محصول علاوه بر کیفیت بالایی که دارد جنس آن بسیار سخت می باشد و شکننده نیست.
 • خاصیت خمیدگی بالایی دارد و برای مکان هایی که دسترسی به آن ها سخت می باشد مناسب است.
 • برای کارکردن با فشار پایین مناسب می باشد.
 • در برابر بیشتر موادهای شیمیایی از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.
 • شما می توانید با خیالی آسوده از این شیلنگ در صنایع پزشکی و غذایی استفاده کنید زیرا هیچگونه جذب مایعات و آلودگی ندارد.
 • این شیلنگ سیلیکونی ضد شعله می باشد.
 • شیلنگ سیلیکونی از لوله ها نرم تر می باشد.
 • این محصول در برابر اکسیداسیو مقامت بالایی دارد.

ابعاد شیلنگ سیلیکونی نسوز

شیلنگ های سیلیکونی هم مانند هر محصول دیگری دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی هستند تا بتوانند نیاز صنایع را بر طرف نمایند . این تفاوت ابعاد در چند فاکتور مختلف همانند ضخامت، قطر دهانه و طول  دیده می شود . شما می بایست قبل از خرید شیلنگ سیلیکونی نسوز نیاز خود را شناسایی و سپس بر اساس آن اقدام به خرید نمایید . رایج ترین طول ها ۱.۵ تا ۲ متر می باشد . از طرفی ابعاد داخلی هم بر اساس گوشته و قظر سوراخ داخلی بیان می شود . برای مثال وقتی می گویند قطر یک شیلنگ ۱۲-۹ میلی متر می باشد یعنی قطر کلی شیلنگ (گوشته و سوراخ ) ۱۲ میلی متر و قطر سوراخ ۹ میلی متر می باشد . لازم به ذکر است که ابعاد متناسب با نیاز انتخاب می شود و هر اندازه که قطر سوراخ بزرگتر باشد، انتقال مواد ساده تر خواهد بود . اما سوراخ هایی با قطر کمتر سبب می شود تا فشار و سرعت انتقال افزایش یابد .

فروش شیلنگ سیلیکونی

شیلنگ سیلیکونی از آن دسته از محصولاتی می باشد که نیاز به بازاریابی دارد و دلیل این موضوع هم می تواند این باشد که این محصول، یک محصول تخصصی می باشد. افرادی که فروش شیلنگ سیلیکونی را بر عهده دارند باید با موضوعاتی مانند پلاستیک و … سر و کار داشته باشند تا بتوانند این محصول را به به نحو احسنت بفروشند. شیلنگ سیلیکونی به دلیل اینکه انواع مختلفی دارد فروش سخت تری هم دارد.

درباره قیمت شیلنگ سیلیکونی

از آنجایی که این شیلنگ در انواع مختلفی می باشند در این صورت از قیمت های مختلفی هم برخوردار هستند. این شیلنگ ها در اندازه های گوناگون تولید می شوند و هرچه این شیلنگ ادازه ی بزرگ تری داشته باشد در قیمت آن تاثیر دارد. همانطور که شما عزیزان می دانید هر چه قدر که محصول از جنس بهتری برخوردار باشند قیمت آن به نسبت بالاتر می رود و آن محصول با کیفیت تر می باشد. بیشتر عواملی که بر روی قیمت این شیلنگ تاثیر دارند قطر داخلی و خارجی این محصول می باشد. نکته بعدی در قیت این محصول شفافیت آن می باشد. هر جه شفاف تر باشند هزینه آن بیشتر می شود.

آپدیت ۱۹ بهمن ۱۳۹۹

آپدیت ۴ آذر ۱۴۰۰

شیلنگ سیلیکونی محصول پر کاربرد

شیلنگ سیلیکونی یک محصول بسیار پرکاربرد در  میان محصولات صنعتی است که اتفاقاً در صنایع غذایی و علوم پزشکی به صورت گسترده مصرف می‌شود. همانطور که می‌دانید از شیلنگ برای انتقال مایعات استفاده می‌شود اما هر شیلنگ مصرف خاص خود را دارد. از شیلنگ سیلیکونی برای انتقال سیالات یا مکش سیالات استفاده می‌شود. سیلیکون ویژگی‌های خاصی دارد که در صورت استفاده از آن برای ساخت شیلنگ، یک سری ویژگی‌ها نیز به محصول افزوده می‌گردد.

لطفاً تا انتها با ما همراه باشید تا با تمام خواص شیلنگ سیلیکونی و تسمه سیلیکونی آشنا شویم. همچنین در صورت تمایل برای خرید شیلنگ سیلیکونی، می‌توانید با مراجعه به قسمت محصولات سایت نسوز طوس به باکیفیت‌ترین محصولات ما که در بازار بی‌نظیر هستند دسترسی پیدا کنید.

شیلنگ سیلیکونی به چه معناست ؟

همانطور که گفتیم در صنایع مختلف، آزمایشگاه‌ها و مراکز مختلف از شیلنگ سیلیکونی برای انتقال سیالات استفاده می‌شود. ساختار شیلنگ سیلیکونی نیز از نام آن مشخص است و یعنی این شیلنگ از سیلیکون ساخته شده است. از ویژگی‌های سیلیکون می‌توان به بی مزه، بی بو، غیر سمی و خنثی بودن آن از نظر شیمیایی اشاره کرد. همچنین این جنس مقاومت بالایی در کنار سایر ویژگی‌های فیزیکی خود دارد که باعث می‌شود مصارف خاص خودش را داشته باشد.

شیلنگ سیلیکونی در درجه‌های سختی مختلف تولید می‌شود و خاصیت نسوز بودن را نیز دارند. محکم‌ترین انواع این شیلنگ‌ها در کامیون‌ها، خودروها، خودروهای مسابقه‌ای فرمول ۱ و صنایع پیشرفته که حرارت زیادی تولید می‌کنند استفاده می‌شود. علاوه بر این تسمه سیلیکونی نیز در فروشگاه نسوز طوس ارائه می‌شود که ویژگی‌های مشابه اما کاربردی‌های متفاوتی دارد و به عنوان نوار محکم و نسوز استفاده می‌شود.

خواص شیلنگ سیلیکونی

همانطور که گفتیم این محصول از نظر شیمیایی بسیار خنثی بوده و به همین منظور از آن برای انتقال سیالات شیمیایی استفاده می‌شود. همچنین دانستیم که این شیلنگ را می‌توان به گونه‌ای تولید کرد که نسوز و محکم باشد و مقاومت بالایی در صنایع مذکور ارائه کند. استحکام کششی بالا و مقاومت زیاد در برابر پاره شدن در طول‌های زیاد را از محصول دیگری جز شیلنگ سیلیکون نمی‌توان انتظار داشت. همچنین به دلیل تنوع ساخت این شیلنگ، کاربردهای زیادی را می‌توان برای آن ذکر کرد که در نوع خود بی نظیر است.

به عنوان مثال این شیلنگ را می‌توان در طول‌های زیاد و با مقاومت بالا تولید کرد تا نیازی نباشد در صنایع هزینه‌های زیادی برای عایق سازی صورت بگیرد. همچنین می‌توان این محصول را با مواد مختلفی آمیخت تا ویژگی‌ها و  خواص جدیدی به آن افزوده شود که در ادامه به آنها نیز می‌پردازیم.

یک مثال دیگر از مصارف شیلنگ سیلیکونی در صنایع پزشکی و غذایی است که به دلیل مقاومت بالای شیلنگ در برابر حرارت این کاربرد را دارد. به طوری که می‌توان حرارت‌های بالا را به مایعات وارد کرد بدون اینکه شیلنگ آسیب ببیند و تنها میکروب‌ها از بین می‌روند.  همچنین در موتور خودرو و به خصوص در سیستم رادیاتور شیلنگ سیلیکونی دیده می‌شود.

از دیگر مزایای این شیلنگ می‌توان به این اشاره کرد که استفاده از آن بسیار راحت است و در هر اندازه دلخواه قابل برش است. به همین دلیل هر کسی که به این شیلنگ نیاز داشته باشد می‌تواند نیاز خود را رفع کند. به همین دلیل صنایع و شرکت‌های مختلف از این شیلنگ در سیستم لوله کشی مد نظر خود استفاده می‌کنند. این شیلنگ در برابر خوردگی نیز بسیار مقاوم است و دوام بسیار بالایی دارد.

البته برای اینکه بتوان از بهترین و متنوع‌ترین شیلنگ سیلیکونی استفاده کرد، باید فروشگاه مناسبی را انتخاب نمود. نسوز طوس معتبرترین ارائه کننده محصولات نسوز و مقاوم مثل این شیلنگ است و به صورت تخصصی سال‌ها در این زمینه تجربه دارد. به همین دلیل شیلنگ سیلیکونی،  تسمه سیلیکونی و سایر محصولات را باید از این شرکت بخواهید.

قیمت شیلنگ سیلیکونی چقدر است؟

همانطور که گفتیم شیلنگ سیلیکونی در انواع، ابعاد و جنس‌های مختلفی تولید و  عرضه می‌شود. می‌توان گفت که هرچه شیلنگ طویل‌تر و قطورتر باشد قیمت بیشتری خواهد داشت. قطر یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت شیلنگ است. همچنین جنس و مصارف شیلنگ نیز بر قیمت آن تاثیرگذار است؛ قطعاً محصولی که از مقاومت بیشتری برخوردار است و با مواد خاصی تقویت شده، گران‌تر است.

تولید باکیفیت این شیلنگ نیز بر قیمت آن موثر است. به عنوان مثال خلوص این شیلنگ برای صنایع حساسی مثل صنایع غذایی و پزشکی مهم است و شرکتی نیز که بتواند این کار را انجام بدهد محصول را با قیمت بالاتری ارائه می‌کند. اما شرکت نسوز طوس توانسته با کاهش هزینه ساخت و عرضه عمده شیلنگ سیلیکونی و تسمه سیلیکونی، قیمت آن را برای مصرف کننده به حداقل برساند.

خرید شیلنگ سیلیکونی از نسوز طوس

خرید شیلنگ سیلیکون به دلیل اینکه یک محصول تخصصی است، ممکن است کمی پیچیده باشد و به جستجوی از نزدیک احتیاج داشته باشد. حتی کسانی نیز که مایل به فروش شیلنگ سیلیکونی هستند، باید بازاریابی دقیقی داشته باشند و مشتریان خاص خود را پیدا کنند. شرکت نسوز طوس به عنوان یکی از معتبرترین ارائه کنندگان محصولات نسوز، می‌تواند خدمات ویژه‌ای برای خرید شیلنگ سیلیکونی و تسمه سیلیکونی فراهم کند.

صنایع مرتبط با این شیلنگ همیشه به دنبال باکیفیت‌ترین انواع آن هستند و باید آن را از کسی بخواهند که این شیلنگ را در انواع مختلف و به صورت تقویت شده ارائه می‌کند. خریداران این شیلنگ می‌دانند که باید چه مواردی را مد نظر قرار دهند و این فروشنده است که باید با مشاوره و تحلیل درست خود  خرید آسان  محصولات را در اختیار خریدار قرار دهد. نسوز طوس آماده است تا در صورت لزوم به صورت تلفنی به شما عزیزان مشاوره تلفنی ارائه کند و محصولات مورد نیازتان را در اختیارتان قرار دهد. علاوه بر این‌ها، این شرکت خدمات پس از فروشی ارائه می‌کند که در نوع خود بی نظیر است.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *