شیلنگ حصیری

شیلنگ حصیری چیست؟

شیلنگ های حصیری یکی از متداول ترین نوع شیلنگ های موجود در بازار امروزی است و به عنوان شلنگ توالت نیز شناخته می شوند. این شیلنگ در نظر گرفته شده از شیلنگ تقویت شده همه کاره می باشد که در اندازه ها و پیکربندی های مختلف  در اطراف خانه ، کارخانه های تولیدی و سیستم های شهری استفاده می شود. در اصل ، شیلنگ را می توان برای جابجایی مایع و گازها از نقطه مبدا به مقصد با خیال راحت و کارآمد استفاده کرد.

در حالی که برخی از شیلنگهای حصیری معمولا دارای بافت سفت و سخت هستند ، اما همچنین این نوع شلنگ ها بسیار انعطاف پذیرند و هم چنین دارای دو لایه درونی و بیرونی هستند که لایه درونی از جنس پلاستیکی منعطف و مرغوب و مقاوم می باشد و برای افزایش بسیار زیاد این مقاوت از یک لایه فلزی به عنوان روکش (آلومینیوم استیل) بر روی این شیلنگ ها استفاده می نمایند. یک نمونه می تواند شیلنگ هایی باشد که برای استفاده در تأمین آب یک باغ طراحی شده است. در حالی که سیم به کار رفته در شلنگ به لوله کمک می کند تا حتی در هنگام فشار زیاد آب ،ثابت باقی بماند و حرکت نکند ، اما این تقویت کننده مانع از چرخش شیلنگ برای ذخیره سازی آسان آب نمی شود.

از شلنگ حصیری در کجا استفاده می شود؟

طیف گسترده ای از موارد استفاده برای شیلنگهای حصیری وجود دارد. در اصل ، آنها می توانند برای انتقال هوا ، سایر گازها و مایعات تحت فشار کم یا زیاد مورد استفاده قرار گیرند. شیلنگهای بافته شده از جنس استیل می توانند به عنوان بخشی از سیستمهای هیدرولیک مورد استفاده قرار گیرند یا از انتقال ایمن مواد شیمیایی مایع یا گازی از طریق فرآیند تولید ، کمک می کنند. از شیلنگهای حصیری می توان در کارخانه ها برای تمیز کردن ماشین آلات در طول هر شیفت استفاده شود.

این نوع شیلنگ های حصیری در بازار که با نام شیلنگ پکیجی هم شناخته شده است دارای کاربردهای بسیار گسترده ای هستند و با توجه به ورود یکسری لوازم با داخل خانه ها مانند انواع آبگرمکن های دیواری، شوفاژها و … یکی از کالاهای ضروری در صنعت به حساب می آیند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *