Silicone sealing adhesive

چسب سیلیکون آب بندی چیست؟

 چسب سیلیکون آب بندی به چسب های سیلیکونی گفته می شود که از مواد شیمیایی و الی ساخته می شود و مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارد و همچنین در برابر عوامل مختلف مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد. این چسب ها هم در دمای بالا و هم در دمای پایین قابل استفاده هستند.

 

انواع چسب های سیلیکونی  آب بندی:

 

چسب های سیلیکونی دارای انواع مختلفی هستند که به رنگ های متفاوت در بازار وجود دارند و با توجه به رنگشان دارای کار برد متفاوتی هستند که در ادامه در رابطه با کار برد هر کدام از ان ها صحبت خواهیم کرد.

 

چسب سیلیکونی بی رنگ :

  • چسب سیلیکونی بی رنگ که بسیار شفاف می باشد برای  درز گیری ظرف شویی آشپز خانه ها، برای چسباندن شیشه ها به یک دیگر مانند شیشه های دوجداره، چسباندن آینه، و یا چسباندن شیشه های یک اکواریوم استفاده می شود.

 

چسب سیلیکون سفید رنگ:

  • چسب های سیلیکونی سفید رنگ که نوعی دیگر از چسب سیلیکونی هستند برای آب بندی پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از این چسب سفید رنگ می توان برای درز گیری کاش ها و وان حمام و همینطور  سرویس بهداشتی و رو شویی ها استفاده نمود.

 

چسب سیلیکونی مشکی رنگ:

  • از چسب های سیلیکونی مشکی رنگ برای چسباندن شیشه های ماشین های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین برای چسباندن گس کت میکر هم از این نوع چسب استفاده می شود.

 

چسب سیلیکون قرمز رنگ:

  • از چسب سیلیکون قرمز رنگ به عنوان چسب حرارتی و یا چسب سیلیکون نسوز برای واشر سازی و یا گس کت میکر استفاده می کنند.

 

ویژگی چسب سیلیکون آب بندی:

 

  • چسب سیلیکون آب بندی در برابر اشعه فرابنفش که از پرقدرت ترین اشعه ها می باشد بسیار مقاوم است و در برابر این اشعه خاصیت خود را از دست نمی دهد.

 

  • از این چسب ها به عنوان یک عایق در صنایع مختلف استفاده می کنند و نا رسانا بودن از این ویژگی های این محصول می باشد.

 

  • چسب های سیلیکونی آب بندی در برابر مواد شیمیایی مختلف از خود مقاومت نشان می دهند و در برابر ان ها خاصیت خود را از دست نمی دهند، همچنین این چسب در بسیاری از آب و ها کار برد دارد و در برابر آب و رطوبت مقاوم می باشد و می توان از ان استفاده کرد.

 

  • این چسب آب بندی می تواند دمایی تا 300 درجه سانتی گراد تحمل کند و  در برابر این حرارت مقاوم باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<